Content1 | col3

Kontakt oss

Tlf. 55 53 54 80                E-post: firmapost@rivenes.no        Adresse: Kvamsvegen 11, 5265 Ytre Arna

 

Vi ønsker å sende faktura i EHF/pdf-format til våre kunder. Ønsker du EHF-/pdf-faktura, vennligst send oss en e-post til firmapost@rivenes.no der du oppgir kundenummer og e-postadresse for fakturamottak. Faktura som sendes pr post belastes med fakturagebyr.

 

Skal du sende faktura til oss, foretrekker vi EHF (vi er registrert i ELMA med org.nr. 915 428 940) eller som pdf til firmapost@rivenes.no.

 

Nedenfor finner du en oversikt over kontaktpersoner i Rivenes AS:

Bjørn Rivenes

Daglig leder

Mobil: 93 00 65 20
Kontor: 55 53 54 82
E-post: bjorn@rivenes.no

Rune Rivenes

Avd.leder anlegg

Mobil: 93 00 65 30
Kontor: 55 53 54 81
E-post: rune@rivenes.no

Jan Ove Rivenes

Avdelingsleder krok-/liftbiler

Mobil: 93 00 65 12
Kontor: 55 53 54 83
E-post: jan-ove@rivenes.no

 

Wenche Rivenes

Styreleder/kontorleder, regnskap/faktura/lønn

Mobil: 91 58 41 80
Kontor: 55 53 54 80
E-post: wenche@rivenes.no

Marianne Rivenes Lindborg

HMS-/Kvalitetsleder

Mobil: 92 86 57 98
E-post: marianne@rivenes.no

Helge Pedersen

Transportleder

Mobil: 99 21 17 26
Kontor: 55 53 54 86
E-post: helge@rivenes.no

Christian Midttveit

Prosjektleder
Ingeniør bygg og anlegg
Mobil: 93 00 65 09
E-post: christian@rivenes.no

Arild Hatland

Prosjektleder

Mobil: 93 46 75 92
E-post: arild@rivenes.no

 

 

 

Bengt Veseth Rivenes

Anleggsleder
Ingeniør bygg og anlegg
Mobil: 47 06 53 11
E-post: bengt@rivenes.no

Tor Egil Bjerke

Anleggsleder

Mobil: 95 86 20 65
E-post: tor-egil@rivenes.no

Trond Johansen

Anleggsleder

Mobil: 99 21 17 14
E-post: trond@rivenes.no

Svein Gunnar Bolstad

Anleggsleder

Mobil: 46 85 80 95
E-post: sveingunnar@rivenes.no

Roy-Ove Halland

Anleggsleder

Tlf. 93 00 65 13

E-post: royove@rivenes.no

 

Gunnar Kvamme

Anleggsbas

Tlf. 97 11 11 14

E-post: gunnar@rivenes.no

 

Jonas Lerøen Rønhovde

Landmåler

Mobil: 47 66 51 46
E-post: jonas@rivenes.no

Sveinung Strand

Landmåler

Mobil: 48 01 53 84
E-post: sveinung@rivenes.no

Trond Halland

Verksmester

Mobil: 93 00 65 18
E-post: trond.halland@rivenes.no